Tanıtım Filmi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi


2007 yılında “Doğudan yükselen ışık” öz ülküsüyle kurulan üniversitemiz, genç yaşına rağmen ortaya koyduğu çalışma ve başarıyla kurulduğu günden bu yana ilimiz, bölgemiz ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Öğrenci sayısı 10.000’e yaklaşan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nin akademik kadrosunda 300 öğretim elemanı ve idarî kadrosunda ise 170 personel görev yapmaktadır. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, insan hak ve hürriyetine saygılı, çağdaş, laik, demokratik, aydın, görev ve sorumluluğunun bilincinde, kendini ifade edebilen, üreten, araştıran ve sorgulayan, bilimsel düşünme gücüne sahip, yapıcı, yaratıcı, spora ve sanata değer veren, mesleğinde en iyisi olan ve aranılan gençler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi; bilgi ve teknoloji üretmek, bilim verilerini yaymak, hedeflediği eğitim düzeyine ulaşmak, bölgesel ve ulusal alanda kalkınma ve gelişmeye destek olmak ve bilim dünyasının seçkin üyeleri olmak için çıtayı her zaman yüksek tutmaktadır.

Modern yerleşkesiyle “doğunun yükselen ışığı” Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, eğitime evrensel çözümler sunmayı hedefleyen, bilimsel niteliği sürekli geliştiren, üretken ve paylaşımcı bir anlayış içinde çağdaş bilim yolunda ilerlemektedir.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nin kendisine belirlediği ilke, öğrenciye sadece diploma vermek değil gelecekteki kariyer ve kişisel gelişimi için de gerekli deneyimleri kazandırmak amacıyla öğrenciyi hayata hazırlamaktır…

izlenme 13574 defa

Filmler

 • Erzincan Üniversitesi
  Erzincan Üniversitesi "Anadolu'da Bir Dünya Üniversitesi" özülküsüyle hareket eden Erzincan Üniversitesi için hazırladığımız proje, 2 ay süreyle devam etmiş ve ilk kampüs çekimlerinde gerçek helikopter kullanılmıştır.
  izlenme 16162 defa
 • Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ “Doğudan Yükselen Işık”
  izlenme 13575 defa
 • Ergan Dağı Kayak Merkezi
  Ergan Dağı Kayak Merkezi Ergan Dağı Kayak Merkezi
  izlenme 11635 defa
 • Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli
  Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli Kahramanmaraş Ekinözü YİBO Tanıtım Filmi (YİBO'da Yaşam)
  izlenme 9305 defa
 • Erzincan Organize Sanayi Bölgesi
  Erzincan Organize Sanayi Bölgesi Erzincan Organize Sanayi Bölgesi - Tanıtım Filmi
  izlenme 8946 defa
 • Erzincan Tanıtım Filmi 2013
  Erzincan Tanıtım Filmi 2013 Doğu ile batının, kuzey ile güneyin buluştuğu, medeniyetler köprüsü Erzincan, genç ve dinamik nüfusuyla; eğitimden sağlığa, ulaşımdan iletişime, sanayiden lojistiğe, tarımdan turizme, doğa sporlarından kültüre birçok alanda gelişimini sürdürerek sosyal sermaye gücüyle de ekonomik kalkınmasını başarıyla devam ettirmektedir.
  izlenme 8242 defa
 • Bisiklet ve Doğa
  izlenme 7643 defa