Tanıtım Filmi

KOSGEB Başarı ÖyküleriGenç girişimcileri ve başarılı işletmecileri desteklemek amacıyla Kobilerden sorumlu ulusal kuruluş olan KOSGEB 1990 yılında kuruluşunun ardından 2012’de de Erzincanlı girişimcilere destek vermeye başladı.
KOSGEB’in bu videoyu hazırlatmasının amacı da girişimcilere verilen hizmet ve desteğin görülmesi, daha önce KOSGEB’den destek alarak hayallerine kavuşmuş olan, şimdinin iş verenlerinin başarılarının sergilenmesi ve böylece şu an arayış içerisinde olan girişimcilerin motivasyon ve cesaretlerinin artırılması amacıyla eğitimlerde kullanmaktır.
Bir ay boyunca keyifli bir çalışmayla hazırlanan filmde KOSGEB desteği ile iş yeri sahibi olmuş ve hayallerine kavuşmuş girişimcilerle röportajlar yapıldı ve bu röportajların tamamı kişilerin birebir kendi kurduğu cümleler olup, yapaylığa kaçılmadan objektif olarak gerçekleştirildi.
Film aynı zamanda sosyal medyada da kullanıldı ve böylece aynı hayali kuran ama bir türlü cesaret ve öz güvenini toparlayamayan girişimci adaylarına da psikolojik destek ve motivasyon sağlanılması amaçlandı.
Bizde MK Prodüksiyon olarak bu büyük kuruluşun başarısını yansıtmaktan ve başarılara ortak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduk. İş sahibi olmuş girişimcilerinin mutluluklarını paylaşmak bu projenin en büyük başarısıydı bize göre.
izlenme 5676 defa

Filmler

 • Erzincan Üniversitesi
  Erzincan Üniversitesi "Anadolu'da Bir Dünya Üniversitesi" özülküsüyle hareket eden Erzincan Üniversitesi için hazırladığımız proje, 2 ay süreyle devam etmiş ve ilk kampüs çekimlerinde gerçek helikopter kullanılmıştır.
  izlenme 16162 defa
 • Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ “Doğudan Yükselen Işık”
  izlenme 13575 defa
 • Ergan Dağı Kayak Merkezi
  Ergan Dağı Kayak Merkezi Ergan Dağı Kayak Merkezi
  izlenme 11635 defa
 • Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli
  Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli Kahramanmaraş Ekinözü YİBO Tanıtım Filmi (YİBO'da Yaşam)
  izlenme 9305 defa
 • Erzincan Organize Sanayi Bölgesi
  Erzincan Organize Sanayi Bölgesi Erzincan Organize Sanayi Bölgesi - Tanıtım Filmi
  izlenme 8946 defa
 • Erzincan Tanıtım Filmi 2013
  Erzincan Tanıtım Filmi 2013 Doğu ile batının, kuzey ile güneyin buluştuğu, medeniyetler köprüsü Erzincan, genç ve dinamik nüfusuyla; eğitimden sağlığa, ulaşımdan iletişime, sanayiden lojistiğe, tarımdan turizme, doğa sporlarından kültüre birçok alanda gelişimini sürdürerek sosyal sermaye gücüyle de ekonomik kalkınmasını başarıyla devam ettirmektedir.
  izlenme 8242 defa
 • Bisiklet ve Doğa
  izlenme 7643 defa