Web Hizmetlerimiz

Web Hizmetlerimiz

Dünya hızla değişiyor, teknoloji artık hayatımızın değişmez bir parçası. İletişim ve insanlara ulaşım alanında teknolojinin yadsınamaz faydaları iş dünyası içinde önemli bir durum haline gelmiştir. Bir web siteye sahip olmanızın size kazandıracağı birçok avantaj vardır. Firmanızı imaj bakımından diğer firmalardan üstün kılmasının yanında kaliteli hizmet veren bir kuruluş olduğunuz algısını yaratarak başta sizi ve firmanızı bir adım öne geçirir. Web sitenizde sergilediğiniz ürünleri sesli ve görüntülü sunumlarla ziyaretçilerinize en iyi şekilde tanıtma imkânı bulursunuz. Dünyanın neresinde olursa olsun her insanın size, firmanıza ve ürünlerinize kolaylıkla ulaşmasını sağlamış olursunuz…

Bir web sitenizin olması;

Diğer reklam hizmetlerine bütçenize uygun ve en ucuz reklam aracıdır. Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında; (Yazılı, afiş, broşür, gazete) vs gibi reklam türleri hem mali bakımdan bütçenizi sarsabilir ve hem de kitlelere ulaşma bakımından hayal ettiğiniz ölçülere sizi ulaştıramayabilir. Bu yüzden bir Web siteye sahip olmanız size hem mali bakımdan hem de kitlelere ulaşma bakımından daha kolay, daha gerçekçi ve daha kalıcı çözümler sunar…

Bizler Mk Prodüksiyon olarak;

* Web sitesi tasarımı (Statik, dinamik Sayfa Dizaynı)

* Php, Mysql, Asp, Database uygulamaları site taşıma ve onarım.

* Yayındaki web sitenizin veya sayfalarınızın yenilenmesi ve geliştirilmesi.

* Flash site tasarımı (Animasyonlu Projeler) İsteğe göre kreatif proje üretimi.

* Animasyonlu Site tanıtım filmleri, mobil çözümler, logo tasarımları.

* E-Ticaret Banner tasarımı (İnternet Reklam Tasarımı) Proje Geliştirme, arama motorlarına kayıt.

* Google Seo uygulamaları ve Sitenizin üst sıralarda görünürlük çözümleri.

* Domain, Internet Adresi, Alan Adı Kayıt, hosting. Dinamik İçerik Yönetimli Siteler.

* Anahtar teslim projeler ve hayalleriniz için tam profesyonel çözümler.

Üretiyoruz…

Neden Mk Prodüksiyon?

Bizler yaptığımız her işte önce müşteri memnuniyetini esas alarak hareket ediyor ve müşterilerimizin mutluluğunu amaç edinerek yaptığımız her projede bu konsepte uygun çözümler üretiyoruz. Mk Prodüksiyon olarak Doğu ve Güneydoğu bölgesinde Resmi Kurum ve Kuruluşlar olmak üzere birçok önemli projeye imza atarak alanında profesyonel ekibimizle daima yenilikçi çalışmalar üretiyoruz. Web projelerini yaparken son teknoloji sistemleri kullanıyor ve sitenizi daima güncel tutarak gelişen teknolojinin tüm yeniliklerini hizmetinize sunuyoruz…

Filmler

 • Kemaliye Seni Bekliyor
  Kemaliye Seni Bekliyor Dünyanın ikinci büyük kanyonu... Erzincan'ın dokuz ilçesinden biri... Eski adı Eğin, yani "Cennet bahçesi, cennet gibi yer" manası taşıyan Eğin (Kemaliye) hem Türkiye ve hem de bölge turizminde önemli bir yere sahip. Dünyanın ikinci büyük kanyonu Karanlık Kanyon tam da burada. Muhteşem bir kapalı eko sisteme sahip olan bu Karanlık Kanyon, doğa sporlarını sevenler için adeta bulunmaz bir hazine. Mk…
  izlenme 25 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Dağların denizle buluştuğu muhteşem sahil manzarasında tarihe tanıklık eden Alashia... Kıbrıs Akdeniz Kültürünün temelinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Hitit, Mısır, Asur yazıtlarında Akdenizin doğusundaki sihirli ada.
  izlenme 10 defa
 • Craghoppers Turkey
  Craghoppers Turkey Craghoppers Turkey öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Erzincan Kemaliye'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Craghoppers Turkey tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 25 defa
 • Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro
  Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Antalya'da gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 25 defa
 • Fujifilm - GFX 45mm
  Fujifilm - GFX 45mm Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Kayseri'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film büyük beğeni topladı.
  izlenme 42 defa
 • Kayseri Kitap Fuarı
  Kayseri Kitap Fuarı İki çocuğun şehri gezerek kitap dağıtmasını ve insanların kütüphanede buluşmasını konu alan reklam filminin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran yaptı. Güçlü sesiyle reklam filmine hayat veren Halil Ergün ile çalışmak ise projemize değer kattı.
  izlenme 287 defa
 • Artvin Maden Köyü Fotosafari
  Artvin Maden Köyü Fotosafari Artvin Valiliği tarafından düzenlenen fotosafari etkinliğinde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen fotoğraf sanatçıları Artvin Maden Köyü'nün bozulmamış tabiatı ve karla kaplı beyaz görselliği ile katılanları büyüledi.
  izlenme 299 defa