Fotoğraf

Video Prodüksiyon

Tanıtım Filmi

Artık iş dünyasında şirket ve kurumların kendilerini en iyi ve en kolay şekilde tanıtabilecekleri alandır tanıtım filmleri.

MK Prodüksiyon yüksek çözünürlükteki son teknoloji kamera ve ekipmanlarıyla birçok kurum, üniversite, hastane ve fabrikaların tanıtım filmlerini hazırlamıştır.

Tanıtım filmleri 3dk ile 10 dk arasında amaç ve hedef kitleye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yapılan prodüksiyonlar proje bütçelerine göre farklı konseptlerden oluşmaktadır.

Prodüksiyon sürecinin kalitesiyle hızını artıran ve maliyeti düşüren çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Reklam Filmi

Genel olarak firmaların ulusal ve bölgesel TV kanallarında yayınlanmak üzere reklam filmleri hazırlanmaktadır.

Ayrıca farklı reklam mecraları düşünen firmalara özel çözümler sunan MK Prodüksiyon sinema salonlarında filmden önce yayınlanmak üzere film kalitesinde 2K ve 4K sinema formatında reklamlar hazırlanmaktadır.

MK Prodüksiyon olarak amacımız size hedefe ulaşmanın yollarını göstermek ve etkili satış reklamları ile sizi amaçladığınız yere ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim Filmi

Şirketler büyüdükçe, şirket içi eğitimler daha fazla önem kazanmaktadır. Eğitimde bireysel gelişim, ürün tanıtımı, bayi eğitimleri, satış teknikleri, ürünlerin uygulama filmleri ve servis eğitimi gibi konularda vermek istediğiniz mesajı en iyi sunabilecek filmler hazırlıyoruz.

Belgesel

Belgelere hayat veren belgesel, zamanın bir kesitini konu alan ve olayların tüm detaylarını izleyiciye sunan ve her zaman gözümüzün önünde olan, fark edilmeyen güzellikleri sinema diliyle anlatan belge ve hikâyedir.
Bin bir uyum ve karşıtlıkla hayat bildiğini okurken, bir nefes alıp, olup biteni bir başka kaygı ile sorgulamak, görüntünün, sesin, sözün ve müziğin örgüsü ile görünenin gerisine bakmak belli ki bir tutkudur belgesel yönetmenleri için.
Bu tutkuyla ateşleniyor belgesel süreçleri. Her yapımda yeniden, sanki ilk defa yaşanan bir serüven gibi...
MK Prodüksiyon için her belgesel ayrı bir serüvendir.

Filmler

 • Kayseri Kitap Fuarı
  Kayseri Kitap Fuarı MK Prodüksiyon olarak bu güne kadar pek çok film yaptık ancak bize sorarsanız en anlamlısı "Kayseri Kitap Fuarı" TV reklam projesi oldu. İki çocuğun şehri gezerek kitap dağıtmasını ve insanların kütüphanede buluşmasını konu alan reklam filminin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran yaptı. Güçlü sesiyle reklam filmine hayat veren Halil Ergün ile çalışmak ise projemize değer kattı. Bir ay süren yoğun bir…
  izlenme 109 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Kıbrıs - Alashia Yeniden Doğuyor
  izlenme 235 defa
 • Artvin Maden Köyü Fotosafari
  Artvin Maden Köyü Fotosafari Artvin Valiliği tarafından düzenlenen fotosafari etkinliğinde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen fotoğraf sanatçıları Artvin Maden Köyü'nün bozulmamış tabiatı ve karla kaplı beyaz görselliği ile katılanları büyüledi. MK Prodüksiyon olarak iki gün süren bu etkinliğin kısa bir filmini hazırladık. Bizleri davet ettikleri için Artvin Valiliği'ne ve fotoğraf sanatçısı Süleyman İnal'a teşekkür ederiz.
  izlenme 220 defa
 • Konya Şeker
  Konya Şeker MK Prodüksiyon olarak TORKU markasıyla hizmet veren Konya Şeker'in tüm üretim tesislerini havadan ve iç mekanlarının fotoğraf çekimlerini yaptık. 15 gün süren çekimlerde HDR ve Panaromik fotoğraf çekim teknikleri kullanıldı.
  izlenme 213 defa
 • Havalimanları Projesi Backstage
  Havalimanları Projesi Backstage UDH Bakanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi genel müdürlüğüne bağlı 42 havalimanında gerçekleştirdiğimiz çekimler ile 5 ayda tamamladığımız dev projede son teknoloji 4K kamera ve ekipmanlar kullanarak heyecan dolu akıcı bir film hazırladık. 22.000 KM karayolu ile 42 şehirde konaklayarak dünyanın en gelişmiş insansız hava araçlarıyla tüm havalimanlarını havadan görüntüledik. Tanıtım filmi ve brifing tadındaki film, Türkçe, İngilizce, İşaret Dili ve…
  izlenme 357 defa
 • Kayseri Yılkı Atları
  Kayseri Yılkı Atları Anadolu’da özgür atlar zamanı... Yılkı’, gece gündüz doğada bulunmak anlamına geliyor. Yılkı atları, özellikle köylüler tarafından kullanıldıktan sonra, kimi zaman maddi nedenlerle bakılamayan, kimi zamanda iş göremezlikten dolayı doğaya salınan hayvanlar. Bir süre sonra bu atlar doğaya tam olarak uyum sağlamaya, vahşileşmeye başlıyor. Bir anlamda özgürleşiyorlar. CNN Türk Ana Haber Bülteni
  izlenme 248 defa
 • Erzincan Üniversitesi Reklam
  izlenme 229 defa