Fotoğraf

Video Prodüksiyon

Tanıtım Filmi

Artık iş dünyasında şirket ve kurumların kendilerini en iyi ve en kolay şekilde tanıtabilecekleri alandır tanıtım filmleri.

MK Prodüksiyon yüksek çözünürlükteki son teknoloji kamera ve ekipmanlarıyla birçok kurum, üniversite, hastane ve fabrikaların tanıtım filmlerini hazırlamıştır.

Tanıtım filmleri 3dk ile 10 dk arasında amaç ve hedef kitleye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yapılan prodüksiyonlar proje bütçelerine göre farklı konseptlerden oluşmaktadır.

Prodüksiyon sürecinin kalitesiyle hızını artıran ve maliyeti düşüren çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Reklam Filmi

Genel olarak firmaların ulusal ve bölgesel TV kanallarında yayınlanmak üzere reklam filmleri hazırlanmaktadır.

Ayrıca farklı reklam mecraları düşünen firmalara özel çözümler sunan MK Prodüksiyon sinema salonlarında filmden önce yayınlanmak üzere film kalitesinde 2K ve 4K sinema formatında reklamlar hazırlanmaktadır.

MK Prodüksiyon olarak amacımız size hedefe ulaşmanın yollarını göstermek ve etkili satış reklamları ile sizi amaçladığınız yere ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim Filmi

Şirketler büyüdükçe, şirket içi eğitimler daha fazla önem kazanmaktadır. Eğitimde bireysel gelişim, ürün tanıtımı, bayi eğitimleri, satış teknikleri, ürünlerin uygulama filmleri ve servis eğitimi gibi konularda vermek istediğiniz mesajı en iyi sunabilecek filmler hazırlıyoruz.

Belgesel

Belgelere hayat veren belgesel, zamanın bir kesitini konu alan ve olayların tüm detaylarını izleyiciye sunan ve her zaman gözümüzün önünde olan, fark edilmeyen güzellikleri sinema diliyle anlatan belge ve hikâyedir.
Bin bir uyum ve karşıtlıkla hayat bildiğini okurken, bir nefes alıp, olup biteni bir başka kaygı ile sorgulamak, görüntünün, sesin, sözün ve müziğin örgüsü ile görünenin gerisine bakmak belli ki bir tutkudur belgesel yönetmenleri için.
Bu tutkuyla ateşleniyor belgesel süreçleri. Her yapımda yeniden, sanki ilk defa yaşanan bir serüven gibi...
MK Prodüksiyon için her belgesel ayrı bir serüvendir.

Filmler

 • Havadan Kayseri
  Havadan Kayseri Havadan Kayseri Proje: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yapımcı / Yönetmen: Muhammed KÖSEN Yayın Koordinatörü: Salih ÖZGÖNCÜ Yayın Yürütme Kurulu: Erkan KÜP, Fehmi GÜNDÜZ, Semih KARAARSLAN, Prodüksiyon: Hasan ÖZER, Ayşe KAYA, Tuğba ÖZYILDIZ Danışman: Faruk AKBAŞ, Ahu AKBAŞ Metin Yazarı: Uhud TEKİN Seslendirme: Mahmut YILDIRIM Müzik: Erdem KARAMAN http://www.havadankayseri.net
  izlenme 282 defa
 • Kemaliye Seni Bekliyor
  Kemaliye Seni Bekliyor Dünyanın ikinci büyük kanyonu... Erzincan'ın dokuz ilçesinden biri... Eski adı Eğin, yani "Cennet bahçesi, cennet gibi yer" manası taşıyan Eğin (Kemaliye) hem Türkiye ve hem de bölge turizminde önemli bir yere sahip. Dünyanın ikinci büyük kanyonu Karanlık Kanyon tam da burada. Muhteşem bir kapalı eko sisteme sahip olan bu Karanlık Kanyon, doğa sporlarını sevenler için adeta bulunmaz bir hazine. Mk…
  izlenme 245 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Dağların denizle buluştuğu muhteşem sahil manzarasında tarihe tanıklık eden Alashia... Kıbrıs Akdeniz Kültürünün temelinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Hitit, Mısır, Asur yazıtlarında Akdenizin doğusundaki sihirli ada.
  izlenme 215 defa
 • Craghoppers Turkey
  Craghoppers Turkey Craghoppers Turkey öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Erzincan Kemaliye'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Craghoppers Turkey tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 213 defa
 • Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro
  Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Antalya'da gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 215 defa
 • Fujifilm - GFX 45mm
  Fujifilm - GFX 45mm Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Kayseri'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film büyük beğeni topladı.
  izlenme 319 defa
 • Kayseri Kitap Fuarı
  Kayseri Kitap Fuarı İki çocuğun şehri gezerek kitap dağıtmasını ve insanların kütüphanede buluşmasını konu alan reklam filminin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran yaptı. Güçlü sesiyle reklam filmine hayat veren Halil Ergün ile çalışmak ise projemize değer kattı.
  izlenme 602 defa