Tanıtım Filmi

KOSGEB Başarı Öyküleri

Genç girişimcileri ve başarılı işletmecileri desteklemek amacıyla Kobilerden sorumlu ulusal kuruluş olan KOSGEB 1990 yılında kuruluşunun ardından 2012’de de Erzincanlı girişimcilere destek vermeye başladı.
KOSGEB’in bu videoyu hazırlatmasının amacı da girişimcilere verilen hizmet ve desteğin görülmesi, daha önce KOSGEB’den destek alarak hayallerine kavuşmuş olan, şimdinin iş verenlerinin başarılarının sergilenmesi ve böylece şu an arayış içerisinde olan girişimcilerin motivasyon ve cesaretlerinin artırılması amacıyla eğitimlerde kullanmaktır.
Bir ay boyunca keyifli bir çalışmayla hazırlanan filmde KOSGEB desteği ile iş yeri sahibi olmuş ve hayallerine kavuşmuş girişimcilerle röportajlar yapıldı ve bu röportajların tamamı kişilerin birebir kendi kurduğu cümleler olup, yapaylığa kaçılmadan objektif olarak gerçekleştirildi.
Film aynı zamanda sosyal medyada da kullanıldı ve böylece aynı hayali kuran ama bir türlü cesaret ve öz güvenini toparlayamayan girişimci adaylarına da psikolojik destek ve motivasyon sağlanılması amaçlandı.
Bizde MK Prodüksiyon olarak bu büyük kuruluşun başarısını yansıtmaktan ve başarılara ortak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduk. İş sahibi olmuş girişimcilerinin mutluluklarını paylaşmak bu projenin en büyük başarısıydı bize göre.

Başa dön tuşu