Hakkımızda

MK Prodüksiyon Tanıtım ve Film Hizmetleri

Fotoğraf ve Video Prodüksiyon alanlarında müşterilerin beklentilerini karşılayarak kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen MK Prodüksiyon, yerel ve ulusal alanda müşterilerine yapım hizmetleri vermektedir.

Sektörde 10 yılını geride bırakan MK Prodüksiyon, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yaratıcı çözüm önerilerini, deneyimli kadrosu ve gelişen teknolojinin getirdiği geniş teknik altyapı imkânları ile geliştirmektedir.

Kurulduğu günden bu güne bir çok belgesel film projesine, kurumsal tanıtım filmine, TV programlarına ve grafik çalışmasına imza atan MK Prodüksiyon alışılmış kalıpların dışına çıkmayı ve yeni fikirler üreterek çalışmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan MK Prodüksiyon’un aynı zamanda Kayseri ve Erzincan’da Prodüksiyon ofisleri bulunmakta ve bölgedeki birçok projenin yapımcısı olarak hizmet vermektedir. MK Prodüksiyon, bölgelerin yanı sıra Türkiye’nin ve bazı ülkelerin çeşitli noktalarında bulunan şirket ve kurumlardan gelen iş taleplerini de profesyonel bakış açısı ile cevaplamakta ve kalıcı çözümler üretmektedir.

Başa dön tuşu