Tanıtım Filmi

Erzincan Tanıtım Filmi 2014

Değerlerimize sahip çıkmak amacıyla il belgeselleri ve tanıtım filmlerini MK Prodüksiyon olarak yayın hayatına kazandırıyoruz. Bizim için de ilkleri gerçekleştirdiğimiz farklı medeniyetlere ve kültürlere ev sahipliği yapmış Erzincan ilini tanıtan bu filmde ilin tarihi geçmişini, sahip olduğu doğa ve kültürel zenginliklerini son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla çekimler 7 ilçe ve merkez olmak üzere toplam 60 günde tamamlandı.

Helikopter ile yapılan uçuşlarla görüntülenen Erzincan, hava çekimleriyle filme ayrı bir keyif katarak Erzincan içinde eşsiz bir arşiv oluşturduk.

Çekimlerimizin bir kısmında bizimle birlikte olan doğa ve belgesel fotoğrafçısı Faruk Akbaş ve Ahu Akbaş ile doğa çekimleri yaparak çok eğlenceli zaman geçirdik.

Yönetmenliğini Muhammed Kösen ‘in yaptığı filmin Türkçe seslendirmesini ses sanatçısı Erol Eren, İngilizce seslendirmesini ünlü müzisyen ve ses sanatçısı Tod Aslhey seslendirdi.

Erzincan il kültür ve turizm müdürlüğü için hazırlanan Erzincan Tanıtım Filminin kurgusu 30 gün sürmüş, proje toplam 90 günde tamamlanmıştır.

YAPIM MK PRODÜKSİYON

Yönetmen: Muhammed KÖSEN

Başa dön tuşu